İçeriğe geç

The Crew İsimli Yarış Oyunu Bedava Oluyor!

Ubisoft 30. Yılının Şerefine The Crew ve daha bir çok oyunu ücretsiz olarak dağıtıyor!

Ünlü oyun firması Ubisoft, yakında 30.yılının şerefine büyük etkinlikler ve ücretsiz oyun dağıtımı yapacağını duyurdu. Steam‘e benzer bir platform olan ama şuanlık yalnızca Ubisoft oyunlarının bulunduğu uPlay üzerinden ücretsiz oyunları 14 Eylül’den itibaren indirebileceğiz. Hangi oyunların ücretsiz olacağı şuanlık kesin değil fakat yavaş yavaş belli olacağı belirtildi. The Crew adlı popüler olan bu yarış oyunu Eylül ayı içerisinde uPlay‘de ücretsiz olarak yerini alacak.
the-crew-steam

The Crew Ücretsiz Nasıl İndirilir?

The Crew adlı yarış oyununu ücretsiz ve orjinal olarak indirmek istiyorsanız 14 Eylül tarihini beklemelisiniz. Üstelik bu oyunu indirmek için tek yapmanız gereken uPlay programını indirmek ve 14 Eylül’den sonra oyunu kütüphanenize ekleyip indirmeyi başlatmak. İndirme sonlandığında oyunu başlatıp doya doya oynayabileceksiniz!

The Crew Ücretsiz Olacak mı?

The Crew 14 Eylül’de Ücretsiz Oluyor!

Bilenler olduğu kadar fiyatı konusunda bilmeyenlerin olduğunu düşünüyorum. The Crew oyunu, şuanda Steam’de 69,99 TL’ye satılıyor. Peki oyun ücretsiz olduğunda Steam’den satın alanlar ne yapacak? Satın aldıkları ürünleri iade edebilecekler mi? İade edebilirlerse verdikleri miktarları geri alabilecekler mi? Kafaya takılan soru çok. Bekleyip göreceğiz.

14 Eylül’ü bekleyin ve zaman kaybetmeden The Crew’i kütüphanenize ekleyin, indirin oynayın! Benden size tavsiye…

Bu yazıyı paylaşın ki herkes haberdar olsun!

Tarih:Oyunlar

Tek Yorum

  1. ilhami ilhami

    muhteşem bir oyun denedim her anı heyecann

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir