İçeriğe geç

Battlefield 1 Açık Beta (Open Beta) Nasıl Oynanır?

Bildiğimiz üzere Battlefield 1 Açık Beta Sürümü geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Büyük ilgiyi tanıtım videolarından üzerine çeken Battlefield 1, bundan 100 yıl öncesine ait bir savaşı konu alıyor. 1. Dünya Savaşı’nın çetin geçen cepheleri gerek çoklu oyuncu gerekse senaryo biçiminde konu alan oyun, 30 Ağustos itibari ile “Open Beta” sürümüne geçti. Oyunun açık beta sürümünü indirip oynayabilmemiz için yerine getirmeniz gereken bir kaç koşul var…

bf1

Battlefield 1 Açık Betaya Nasıl Katılıyoruz?

Battlefield 1’in ilk kez dünyadaki oyun meraklılarının karşısına çıkışı açık beta ile 30 Ağustos tarihinde sağlandı. Açık Beta şu yazıyı siz okurkende devam ediyor.

Playstation 4 kullanıcılarının Battlefield 1 Açık Beta oynamaları için PSN Plus üyeliğini gerekmiyor. Yalnızca e-posta adreslerine gönderilen epostayı açarak içerisinde bulunan anahtar’ı (key) tanımlaması yeterli oluyor.

Açık Beta’da Biz Varız!

Battlefield 1 açık beta sürümünde Osmanlı İmparatorluğu ve İngiltere’nin kıyasıya mücadele verdiği Sina Çölü haritası bulunmakta. Üstelik yalnızca Açık Beta sürümünden dolayı bu harita var. Diğer haritaların ne zaman geleceği belli değil. Fakat açık betaya gelmiyeceği malum bilirsiniz.

At üstünde kılıç savurmalar. Çeşit çeşit tanklar, 1. Dünya savaşındaki savaş uçakları ve silahlar.

Nasıl İndireceğiz?

Gerekenler: Origin Hesabı ve Origin Uygulaması, Battlefield Insider Üyeliği.

  • Öncelikle Origin Hesabınız yok ise bir hesap oluşturun ve Origin Uygulamasını bilgisayarınıza indirerek yükleyin.
  • Battlefield Insider‘a kayıt olarak size gelecek bir e-postayı beklemeniz gerekmekte.E-Posta içerisindeki kodu yine e-posta içerisinde verilen talimatlara göre ilgili yere ileteceksiniz. Origin hesabınıza Battlefield 1 Open Beta  şeklinde gelecek oyunu indirip, keyfinize bakabilirsiniz.

Battlefield 1 Açık Beta şu anda 7.2 GB gibi bir boyuta sahip. Oyunun orjinalı çıktığında bu boyutun büyük oranda artacağını önceden görür gibiyim…

Benimde indirip oynadığım Battlefield 1 Açık Beta için yazdığım yazıya buraya tıklayarak gidebilirsiniz.

İyi eğlenceler 🙂

Bu yazıyı paylaşın ki herkes haberdar olsun!

Tarih:Oyunlar

2 Yorum

  1. eren eren

    Merhaba,NAsıl oynandığı konusunda da bir makale yazmanızı rica ediyorum.Bilginze

    • faruk faruk

      Aklınıza takılan kısımları belirtirseniz, tabiiki bilgiler verebilirim bildiğim kadarı ile.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir